ورود مشتریان ثبت نام

چاپ انواع فولدر

فولدر، وسیله‌ای است که شرکت‌ها و سازمان‌ها، بروشورها و برگه‌های تبلیغاتی خود را در داخل آن قرار داده و در نمایشگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها، این مجموعه را به مشتریان و بازدیدکنندگان ارائه می‌نمایند. معمولاً روی فولدر، لوگو و اطلاعات شرکت با طرح و پس زمینه‌های زیبا چاپ می‌شود.

فولدر در انواع جنس‌ها و اشکال مختلف، ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرد که معمول‌ترین آن فولدرهای مقوایی با چاپ رنگی است. این نوع از فولدر علاوه بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز کاربرد دارد.

به طور مثال یک پیمانکار در زمان تحویل اسناد و مدارک مربوط به یک پروژه، آن‌ها را داخل یک فولدر قرار داده، تا ضمن داشتن ظاهری زیباتر و آراسته‌تر، سایر توانمندی‌ها و امکانات خود را به طور غیرمستقیم در معرض دید کارفرما قرار دهد.

و یا این که تولیدکننده یا فروشنده کالا یا خدمات، مجموعه‌ای از کاتالوگ‌ها، پروپوزال‌ها، لیست‌های قیمت، پیش نویس‌ها، قراردادها و غیره که از ابزار لازم در زمان مذاکره حضوری یا شرکت در نمایشگاه و یا هنگام عقد قرارداد می‌باشد را به طور منظم و زیبایی در قالب فولدر مقوایی به مخاطب خود تحویل می‌دهد تا میزان اثرگذاری را بر وی بطور قابل توجهی افزایش دهد.

فولدرهای مقوایی محدودیتی از نظر شکل و ابعاد ندارند. مهم این است که اولاً بتوان تعدادی کاغذ A4 را به راحتی، درون آن جای داده و محافظت نمود و ثانیاً قالب آن، میزان دور ریز کمتری را در مقوای مصرفی ایجاد کند.

معمولاً قالب فولدر به گونه‌ای طراحی می‌شود که اجزای آن در یکدیگر قفل شده و بدون نیاز به چسب و صحافی حالت پایداری را ایجاد کند. حتی می‌توان در برخی از انواع آن برش‌هایی برای الصاق کارت ویزیت یا CD تعبیه نمود.

توصیه می‌شود فولدر با مقوای گلاسه ضخیم، مثلاً 300 گرمی یا 250 گرمی چاپ شود تا ایستایی و دوام خوبی داشته باشد. به این منظور، بهتر است مقوای آن پس از چاپ با روکش سلفون مات یا براق پوشش داده شود.

انجام عملیات چاپ در هر دو طرف - بیرون و داخل فولدر – امکان‌پذیر است که این خود به مورد استفاده آن بستگی دارد.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید