ورود مشتریان ثبت نام

کارت ویزیت

کارت ویزیت، جمع و جورترین ابزار در حوزه بازاریابی تجاری، محسوب می‌شود. کارت ویزیت، به راحتی در کیف پول، کیف مدارک، جیبِ کت، کشوی میز و هرجای دیگری جا می‌شود؛ اما تعداد کمی از مردم می‌دانند که کارت‌های ویزیت امروزی، چگونه ظهور یافتند.

کارت ویزیت، وسیله‌ای برای معرفی و نیز نمایش راه‌های تماس با شما توسط مخاطب می‌باشد. این تنها وظیفه کارت ویزیت است. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی فعالیت شما به طور مستقیم، مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. اما از آنجایی‌که در اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع، مورد تبادل قرار می‌گیرد، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم، بخشی از نقش بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

کارت ویزیت، چندین خاستگاه متفاوت دارد که به تدریج و به مرور زمان، به فرمت و قالب آشنای امروزی تبدیل گشته و تاریخچه جذابی را رقم زده است. کارت‌های حامل(Bearer cards)، کارت‌های ویزیت و کارت‌های تجاری، نیاکان کارت‌های ویزیت امروزی محسوب می‌شوند که امروزه به سیستم مدرن معرفی کسب و کار تبدیل شده‌اند. این کارت‌ها در ابتدا، اشکال اولیه تبلیغات و نیز شاخص و نشانه‌ای از وضعیت تجاری و موقعیت فردی به حساب می‌آمدند. حتی امروزه، کارت‌های تجاری، یکی از موثرترین وسایل تبلیغ محصول و ارتباط با مشتری هستند.

هم اکنون انواع کارت ویزیت یکرو و دورو و در مدل‌های براق، مات، کتان، لمینیت براق و لمینیت مات، برچسب ... با بهترین کیفیت، سریع‌ترین زمان، بسته‌بندی و قیمت مناسب توسط موسسه پارسی پرینت ارائه می‌گردد.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید